Klacht: Abonnement annuleren

Rosievhoof op 07 mei 2019 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 7 mei 2019

Na de overstap van KPN naar Ziggo bleek de mediabox alleen te werken met een coax aansluiting, die de klant niet had. De klant annuleerde het abonnement binnen de geldige termijn, maar ontving daarna nog steeds bevestigingen van de overstap. Na contact met Ziggo bleek er een administratieve fout te zijn, en de klant moest zelf de annulering bij KPN regelen.

Mijn Klacht:

Ik besloot over te stappen van KPN naar ziggo. Omdat ik geen coax kabel blijk te hebben en de mediabox van Ziggo alleen blijkt te werken met een coax aansluiting, heb ik binnen de 14 geldige opzegdagen mijn abonnement telefonisch geannuleerd. Dit is gelukt! Vervolgens blijf ik mails krijgen dat het overstappen goed gaat, dat KPN op de hoogte is gebracht van opzeggen abonnement en dat alles goed gaat. Vervolgens heb ik wederom contact opgenomen met ziggo, administratief was er iets fout gegaan maar deze collega zou de stornering nogmaals doorvoeren! Ik moest de mediabox die onderweg was maar niet accepteren als deze bezorgd zou worden en KPN doorgeven dat mijn contract niet ontbonden mocht worden. Dit moest ik zelf regelen, daar kon ziggo niks in betekenen, wat uiteraard vreemd is aangezien zij ook mijn abonnement hebben opgezegd bij KPN. KPN geinformeerd en daar stond gelukkig geen annulering van het abonnement op papier dus ik hoefde niet bang te zijn. Vandaag (1wk later) krijg ik een email van KPN dat mijn abonnement per 13.5 ophoudt ivm overstappen naar Ziggo. Wederom (3e x) contact gezocht met KPN, zij mogen mijn contract niet continueren want dat zou fraude zijn, Ziggo moet overstappen annuleren bij hen.
Met andere woorden, een abonnement heb je in 2 klikken maar annuleren ho maar, lukt gewoon niet!!

Gewenste Oplossing:

Als er vandaag of morgen de overstapservice van ziggo alsnog geannuleerd wordt! Anders schakel ik rechtsbijstand in of zelfs een advocaat.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie