Klacht: Cadeau bij abonnement niet geleverd

OlgaB op 30 april 2019 over De Persgroep Nederland in de categorie Uitgever

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Uitgever
Status Open
Datum 30 april 2019

Een abonnee van de Volkskrant heeft een klacht ingediend over het niet ontvangen van de beloofde boekencollectie bij zijn abonnement. Na zes weken en meerdere contactmomenten met de klantenservice heeft hij slechts één boek ontvangen, wat hij als teleurstellend en onacceptabel ervaart.

Mijn Klacht:

Ik ben 6 weken geleden een abonnement met cadeau (boeken collectie ) bij Volkskrant aangesloten. Binnen drie weken zal ik de 5 boeken moeten ontvangen. Na drie keer contact opnemen met Klantenservice heb ik één boek gekregen. Dat is toch belachelijk. Ik vind het zeer vervelend dat de Volkskrant de beloftes niet nakomt.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag alle boeken ontvangen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De Persgroep Nederland

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De Persgroep Nederland nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM