Klacht: Nachtbus 9292

Loisvisser1 op 11 februari 2019 over 9292 in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 20 februari 2019
Reactie van het bedrijf:

Hallo Lois, bedankt voor je reactie maar ook vervelend om te lezen dat je reis niet ging zoals je verwacht had. Wij tonen alleen reisinformatie afkomstig van de vervoerder en rijden zelf geen bussen. Als een bus uiteindelijk niet is...

Bedrijf 9292
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 11 februari 2019

Twee nachtbussen van lijn N92 richting Zaandam, gepland om respectievelijk 4.54 en 5.24 uur, kwamen niet opdagen bij Amsterdam Centraal Station. De reiziger moest hierdoor langer dan een uur in de kou wachten en besloot uiteindelijk een dure taxi te nemen om naar huis te komen, wat leidde tot onvrede over de situatie en extra kosten.

Mijn Klacht:

Lijn N92 richting Zaandam station, opstap halte Amsterdam Centraal Station. Bus van 4.54 en 5.24 kwamen niet opdagen.

Op de nacht van zaterdag op zondag kwamen er 2 nachtbussen niet opdagen. De tijden van de bus van 4.54 veranderen naar 5.05 en daarna naar 5.10, op 5.10 bleef de tijd hangen. Ondertussen was het 5.20 en was de bus er nog steeds niet. Ik zag op 9292 dat de volgende bus er om 5.24 zou zijn dus besloot ik op deze bus te wachten. Om 5.37 was er nog steeds geen bus.

Hier door heb ik een veelste duren taxi moeten bestellen om naar huis te komen. Ik heb hierdoor onnodig veel geld uitgegeven waar ik totaal niet blij mee ben, ook heb ik een uur voor niks en de kou staan wachten. Als ik had geweten dat de bussen niet reden of niet opkwamen dagen had ik voor een andere en goedkopere oplossing gezorgd (bijv. geregeld dat mijn vader of moeder me op kon halen).

Gewenste Oplossing:

Ik zou erg tevreden zijn als dit niet meer voor zou komen en er beter opgelet word naar de tijden in de app en ervoor zorgen dat de app nog beter up to date is. Ik hoop ook dat ik mijn onnodige reiskosten terug kan verwachten of in ieder geval een tegemoetkoming hiervan.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door 9292 in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat 9292 een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

9292

Heeft op 20 februari 2019 om 14:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Hallo Lois, bedankt voor je reactie maar ook vervelend om te lezen dat je reis niet ging zoals je verwacht had.

Wij tonen alleen reisinformatie afkomstig van de vervoerder en rijden zelf geen bussen. Als een bus uiteindelijk niet is komen opdagen, wil ik je vragen om direct contact op te nemen met de vervoerder zelf. In dit geval Connexxion.

Met vriendelijke groeten,
Marco Langendam

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten