Mijn Klacht:
Lezen barcode Staatslot bon kruitvat .Deze moet ik ergens anders inleveren omdat ik deze niet kan verzilveren bij kruidvat . Dit is al raar vind ik verkoop dan geen lot .Dus ga je hem ergens anders inleveren .Werkt de barcode niet. Nu moet ik zelf achter dit lot aan om mijn geld te krijgen voor dit lotnummer.Dus opsturen naar Staatsloterij. Dit is toch te gek voor woorden om zelf mijn lot op te sturen naar Staatsloterij met de kans dat het zoekt raakt met de post en dan sta ik met lege handen.
Ik vind dit een slechte service van Staatsloterij.
Hoe gaan we dit oplossen. Het moet toch wel kunnen dat ze dit in de winkel oplossen waar dit lot afkomstig is het Kruidvat .Of stop met de verkoop met dit product met dit bonnetje en geef een origineel lot Staatsloterij.
Gewenste Oplossing:
Dat Staatsloterij zelf met een oplossing komt en niet opsturen met kans dat dit zoekt raakt. En stopt met deze stomme kassabonnen te verkopen

