Klacht: pakketje wat er nog steeds niet is

user-1482265 op 03 december 2018 over Amsterdam International Mail Center in de categorie Koeriersbedrijven en post

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Status Open
Datum 3 december 2018

Een klant heeft een pakketje besteld uit het buitenland dat nog steeds niet is ontvangen. Volgens de track en trace-informatie ligt het pakket al bijna een maand in het Amsterdam International Mail Center.

Mijn Klacht:

Hallo,

Ik heb een pakketje besteld uit het buitenland maar het is nog steeds niet binnen. Als ik kijk naar de track en trace kan ik zien dat het al bijna een maand in Nederland in het Amsterdamse mail center staat. Mijn tracking code is: RH010460284JE

Gewenste Oplossing:

wanneer mijn pakketje bezorgd is

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Amsterdam International Mail Center nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als uw pakket niet aankomt, is de verkoper verantwoordelijk — niet de bezorgdienst. U heeft recht op een nieuw product of volledige terugbetaling.

Bron: ConsuWijzer / ACM