Mijn Klacht:
Beste,
Tot mijn grote schrik heb ik van de week kennisgenomen met het volgende incident,
Ik heb voor mijn verjaardag een cadeau gekregen van een persoon die ik inmiddels niet meer spreek, het cadeau is van nike.nl besteld. Na letterlijk 5x dragen lieten de naden los, contact gehad met nike en u leest het goed, eerste gesprek gaf ik al aan dat het om een cadeau ging en dat ik die persoon inmiddels niet meer spreek. Goed, medewerker geeft aan dat ik het artikel kan retourneren en dat het allemaal goed gaat komen.
Artikel geretourneerd en ik ontvang een mail dat er een restitutie is gemaakt, daar waar nike normaliter een mail stuurt voor gegevens om restitutie te maken, storten zij dit x het bedrag terug op andermans rekening.
Goed, bezwaar over gemaakt en medewerkster zegt letterlijk dit in haar mailtje, ik citeer :
Bedankt voor je mail.
De fout is inderdaad door ons verricht. Onze excuses hiervoor.
Wij kunnen jammer genoeg niets meer hier aan doen, ik heb het al gevraagd aan een manager.
Ik wil jou wel graag een korting code van 20% geven:
Het gaat om een bedrag wat voor mij een dagloon is, ik betreur de situatie en ben het er absoluut niet mee eens. Ik hoop dat dit serieus wordt opgepakt door een medewerker die wel capabel genoeg is om de fout te accepteren en mij mijn recht toe te kennen.
Hoop dat ik u middels dit bericht voldoende heb kunnen informeren, mochten er zich nog onduidelijkheden voordoen dan hoor ik dat graag voor nadere toelichting.
Gewenste Oplossing:
Ik wil het volledige bedrag teruggestort krijgen op mijn bankrekening en deze is bekend bij nike omdat ik daar vaker order.


