Klacht: aanbod van artikelen en opschonen assortiment

Frans1951 op 12 november 2018 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 12 november 2018

Een klant van Albert Heijn uit zijn onvrede over het aanbod en de organisatie van artikelen in de supermarkt. Hij merkt op dat de zuivelsectie rommelig is en dat populaire producten, zoals de Zandvliet Gekookte Runderworst, ontbreken. Dit leidt tot een verminderde winkelervaring en overweegt de klant om over te stappen naar een andere supermarkt.

Mijn Klacht:

Het aanbod van artikelen is groot (te groot?) en ik begrijp de zin van relays en opschonen van assortiment maar als dit ten koste gaat van winkelplezier begin ik te steigeren. Vanaf onze terugkeer naar Nederland zijn wij klant van AH. Eerst op het Mereveldplein en sinds de opening hier van Vleuterweide dus al zo’n 25 jaar. En dan nu de klacht. Bij de zuivelsectie is het behoorlijk rommelig en de Optimel producten staan bijna onzichtbaar op de bodemplank. in het oude denken staan daar de producten die toch wel worden verkocht. Helaas in deze opzet niet! Over de datum en te weinig facings leiden tot een lagere omzet aar dat is all in the game. Ik mis iets veel belangrijkers: de Zandvliet Gekookte Runderworst!! Er is geen vervangend product en ik overweeg als klant over te stappen. En er zijn nog meer secties waar iets over te zeggen valt. maar het verwijderen uit het assortiment van een product zonder vervanging is wat mij betreft een doodzonde.

Frans van den Berg
Keerkring 70
3454KX De Meern

Gewenste Oplossing:

Als er adequater wordt gereageerd op klachten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer