Klacht: Te lang in de wacht.staan.

JC van Bemmel op 31 oktober 2018 over IKEA in de categorie Woonwarenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 5.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf IKEA
Categorie Woonwarenhuizen
Status Open
Datum 31 oktober 2018

Een klant van IKEA heeft ervaren dat de wachttijden bij de klantenservice te lang zijn. Bij twee telefoongesprekken moest de klant respectievelijk 20 en 31 minuten wachten voordat er iemand aan de lijn kwam. De klant vindt dat deze wachttijden korter zouden moeten zijn.

Mijn Klacht:

Twee keer gebeld de eerste keer 20 minuten tweede keer 31 minuten voor ik iemand aan de lijn kreeg volgens mij kan dat korter.

Gewenste Oplossing:

Meerdere personen inzetten.

Beoordeling 5/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over IKEA

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over IKEA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM