Klacht: Niet kunnen verzilveren Air Miles

vlugge oplossing op 27 september 2018 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 27 september 2018

Een klant van Albert Heijn in Budel is teleurgesteld omdat hij onder valse voorwendselen naar de winkel werd gelokt om Air Miles te verzilveren, maar ontdekte dat dit sinds 23 oktober niet meer mogelijk was. De klant voelt zich slecht behandeld en overweegt om in de toekomst niet meer naar deze supermarkt te gaan, wat zijn avond heeft bedorven.

Mijn Klacht:

Onder valse voorwendselen werden wij gelokt naar AH Budel om tijdig voor 1 november onze Air Milles te kunnen verzilveren, krijgen wij te horen dat dat sinds zondag 23 okt. niet meer kan.Wij hebben weinig mogelijkheden om deze te verzilveren. Ik was zeer teleurgesteld zoniet boos. De manier waarop en hoe we behandeld worden is zeer klant onvriendelijk. Wij hebben onze boodschappen mee genomen, maar kwamen buiten met de intentie we gaan nooit meer naar AH. Met een heel negatief gevoel naar huis, niet leuk. Avond bedorven, wij komen anders heel blij naar huis.

Gewenste Oplossing:

Als datgene wat belooft wordt ook waar gemaakt wordt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer