Klacht: Houdbaarheidsdatumpersoneel

EllyArie op 06 juli 2018 over Dirk van den Broek in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Dirk van den Broek has resolved this complaint
Klacht opgelost op 18 juli 2018
Reactie van het bedrijf:

Beste Elly Advokaat, Bedankt voor uw wederreactie. In dit geval zal ik het doorgeven aan de supermarktmanager, met de rayonmanager in de CC. Hierbij doe ik het verzoek om deze punten op te gaan pakken en dit te gaan verbeteren....

Categorie Supermarkten
Status Opgelost
Datum 6 juli 2018

Een klant merkte op dat de bovenste plank met buitenlandse kaasstukjes bij Dirk van den Broek meerdere dagen over de houdbaarheidsdatum was. Toen hij dit meldde aan een personeelslid, kreeg hij te horen dat de kaas pas na zijn vertrek zou worden verwijderd. De klant besloot uiteindelijk geen kaas aan te schaffen.

Mijn Klacht:

Wilde wat buitenlandse kaasstukjes kopen. Heel de bovenste plank was 1 tot 6 dagen over de datum. Komt er een personeelslid aanlopen, ik zeg het tegen hem, hij zegt ja dat kan. Ik kijk m verbaasd nog een keer aan, zegt ie, ja, ik haal t zo weg, als u weg bent. Heb geen kaas meer gekocht, ook geen actie gezien…..

Gewenste Oplossing:

Geen producten over de datum, en anders personeel wat normaal reageert.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Dirk van den Broek over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Dirk van den Broek in behandeling genomen

Bericht van Dirk van den Broek

7 jaren geleden - Goedenavond Elly Advokaat, Ik kan me voorstellen dat het u tegenvalt dat wij nu pas antwoorden. Normaal pakken wij meldingen eerder op maar het is momenteel erg druk. Hartelijk bedankt voor uw bericht, ik vind het vervelend dat u producten in de winkel tegenkwam waarvan de houdbaarheidsdatum was verstreken. Daarnaast is de reactie van de medewerker zeker niet hoe wij met dergelijke klachten om willen gaan. Kunt u mij nog laten weten in welke Dirk dit was? Mocht u hier nog telefonisch contact over willen met de supermarktmanager, zou u dan ook uw telefoonnummer aan ons door kunnen geven? Ik hoor graag van u. In afwachting van uw reactie, wens ik u een fijne avond toe.

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Dank voor uw reactie! Dit was de Dirk in Hardinxveld Giessendam. Gebeld hoef ik niet te worden. Wil wel nog vermelden dat deze Dirk wat betreft voorraad en personeel hard achteruit is gegaan. Heel veel keer grijp ik en velen met mij mis. Het personeel is ongeinteresseerd, loopt met mobiel en zijn niet hulpvaardig. Nee, mijn winkel is het helaas niet meer. Vr. Gr. Elly Advokaat

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Dirk van den Broek een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Dirk van den Broek

Heeft op 18 juli 2018 om 13:00 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Elly Advokaat,

Bedankt voor uw wederreactie. In dit geval zal ik het doorgeven aan de supermarktmanager, met de rayonmanager in de CC. Hierbij doe ik het verzoek om deze punten op te gaan pakken en dit te gaan verbeteren.
Excuses voor het ongemak.
Neemt u bij vragen gerust weer contact met mij op. Ik wens u een fijne dag toe.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer