Klacht: reisleidster

bart1995 op 10 juni 2018 over Corendon in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Corendon has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Corendon
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 10 juni 2018

Een reiziger heeft op 31 mei 2018 met Corendon gevlogen naar Samos en ontdekte bij aankomst in het hotel dat hij zijn e-reader in het vliegtuig had laten liggen. Na contact met de hostess, Ida Verweij, die beloofde te helpen, ging de reiziger zelf naar de luchthaven en vond zijn e-reader daar. Hij uit zijn onvrede over het gebrek aan excuses van de hostess en vindt haar houding slordig.

Mijn Klacht:

op 31 mei 2018 heb ik gevlogen met corendon.
naar samos CND 217.Toen ik bij hotel aan kwam bleek dat ik mijn
Ereader had laten liggen in vliegtuig.Heb direct hostes Ida Verweij gebeld.
Zij zou mailen en langs vluchthaen gaan.Op maandag ben ik zelf maar eens langs luchthaven gegaan.En tot mijn verbazing lag hij daar in een doos op een kantoor,In de middag ziet ida mij bij ons hotel en zegt oh ja toen ik je zag aankomen dacht ik je ereader.Nou zei ik daar ben ik zelf achter aan gegaan.en ik heb het gevonden.Niks geen excuus van Ida.Ik vindt dit slordig daar is ze toch voor niet alleen om excursies te boeken.En bij vertrek wist zij zich ging houding te geven.

Gewenste Oplossing:

oplossing weet ik niet maar deze dame is druk met andere zaken

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Corendon

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Corendon nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM