Mijn Klacht:
Al twee weken worden er geen folders van Spotta meer bezorgd. Of anders zeer onregelmatig. Lopen vaak aanbiedingen dus mis!!!
Gewenste Oplossing:
Indien regelmatig de folders op zondag of maandag worden bezorgd!!!
Geachte heer mevrouw Wij vinden het erg vervelend, dat ondanks uw herhaalde meldingen, de bezorging van het Spotta pakket nog niet op het gewenste niveau is. Wij danken u dat u de moeite heeft genomen ons hierop te attenderen. Wij...
Ook ik vind het heel vervelend.
Al twee weken worden er geen folders van Spotta meer bezorgd. Of anders zeer onregelmatig. Lopen vaak aanbiedingen dus mis!!!
Indien regelmatig de folders op zondag of maandag worden bezorgd!!!
Bericht van Robin van Klacht.nl
8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Spotta over deze klacht.
Bericht van Robin van Klacht.nl
8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Spotta in behandeling genomen
Bericht van Robin van Klacht.nl
8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Spotta een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht
Heeft op 07 juni 2018 om 19:56 geantwoord
Geachte heer mevrouw
Wij vinden het erg vervelend, dat ondanks uw herhaalde meldingen, de bezorging van het Spotta pakket nog niet op het gewenste niveau is. Wij danken u dat u de moeite heeft genomen ons hierop te attenderen. Wij nemen uw melding met onze bezorger op.
Gelukkig kunt u de folders online of via de app wel bekijken en zo alsnog uw voordeel spotten. Ga naar Spotta.nl of download de Spotta app voor uw tablet enof smartphone. Daar vindt u de laatste folders van alle populaire winkels in Nederland. U zoekt – en vindt – voordeeltjes handig op productnaam of categorie. Zoeken per winkel kan natuurlijk ook, landelijk en bij u in de buurt.
Heeft u nog andere vragen, opmerkingen of suggesties? Laat het ons weten via het contactformulier op Spotta.nlklantenservice.
Met vriendelijke groet,
Klantenservice Spotta
Reactie van de melder van de klacht
8 jaren geleden - Voor de 3e week op rij nog steeds geen folders ontvangen. Waar is de oplossing???
Reactie van de melder van de klacht
7 jaren geleden - voor de zoveelste keer geen folderpakket ontvangen. Bezorger ligt zeker op het strand. Gooien de folders in de sloot en houden hun handjes op !!!!
Reactie van de melder van de klacht
7 jaren geleden - Er is niets opgelost
Heeft op 24 juli 2018 om 18:40 geantwoord
Ook ik vind het heel vervelend.
Bericht van Spotta
7 jaren geleden - Geachte heer mevrouw Timmermans, Wij vinden het erg vervelend, dat ondanks uw herhaalde meldingen, de bezorging van het Spotta pakket nog niet op het gewenste niveau is. Wij danken u nogmaals dat u de moeite heeft genomen ons hierop te attenderen. Wij betreuren het feit dat wij niet die prestatie hebben geleverd die u van ons mag verwachten. Wij zullen wederom de bezorgersservice op de hoogte brengen. Met vriendelijke groet, Klantenservice Spotta
Tip van onze consumentenexpert
Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.
Bron: ConsuWijzer / ACM