Klacht: zuigkracht stofzuiger pro silence relax

heerd102 op 07 mei 2018 over Bosch in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Bosch
Status Open
Datum 7 mei 2018

Een consument uit zijn onvrede over de stofzuiger Pro Silence Relax van Bosch, die volgens hem niet voldoet aan de beloften. Ondanks het gebruik van vol vermogen, schuift de stofzuiger vuil voor zich uit. De klant overweegt een nieuwe stofzuiger aan te schaffen en is teleurgesteld, gezien zijn eerdere positieve ervaringen met Bosch-producten.

Mijn Klacht:

Ik kan niet anders zeggen dat deze stofzuiger niet waarmaakt wat ie beloofd. Druk ik me netjes uit. Nu blijkt bij het nalezen van reviews dat ik niet de enige ben. Op vol vermogen blijft ie het vuil praktisch altijd voor zich uit schuiven. Lijkt me toch niet de bedoeling. Ik heb nu een paar jaar maar ik ben nu het echt zat. Ik overweeg een nieuwe stofzuiger te kopen maar ik ga niet maar zomaar een Bosch aanschaffen. Deutsche grundlichkeit uit China??? Toch maar een keer een mail naar Radar en Kieskeurig sturen om te zien of hier meerdere keren over aan de bel is getrokken. Tot slot: ik heb in het verleden regelmatig producten van Bosch aangeschaft en was altijd een tevreden klant ….. maar nu effe niet meer.

Gewenste Oplossing:

Dat er in elk geval effe telefonisch contact met mij wordt opgenomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Bosch

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Bosch nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM