Mijn Klacht:
Ik heb voor de kerst een fotoshoot gekocht via groupon.
Ik had deze fotoshoot ingepland op 01-03-2018, echter door prive redenen de dag ervoor heb ik deze moeten annuleren, dit heb ik via de website gedaan aangezien er geen emailadres of telefoonnummer bekend is.
Ik deze afmelding heb ik mijn mobiele nummer gezet, maar geen gehoor.
Nietsvermoedend heb ik een nieuwe fotoshoot ingepland op 20-03-2018, dat was gisteren. Ik ben met mijn 3 kinderen vanuit Oud Beijerland helemaal naar Leiderdorp gereden en toen ik voor een dichte deur stond heeft ze me verteld dat er kennelijk een email is gestuurd de avond ervoor dat ik maar een nieuwe groupon moest kopen en ze heeft de afspraak geannuleerd.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als deze onkosten worden vergoed (de groupon bon)
En had tevreden geweest als deze mevrouw mij toendertijd had gebeld en na de tweede afspraak ook ipv van een email die trouwens ook in mijn spam terecht was gekomen.

