Klacht: dramatische klantenservice

koenvanroekel op 25 januari 2018 over Foot Locker in de categorie Schoenenwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Schoenenwinkels
Status Open
Datum 25 januari 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

ik had schoenen besteld en die zijn binnen 2 maanden kapot gegaan, maakt niet uit, kan gebeuren. Ik heb vervolgens een mail gestuurd, deze moest doorgestuurd worden, en nu 23 dagen later is het nog steeds niet opgelost. ik heb zelfs nog niet eens antwoord. het enige wat ik krijg zijn excuses dat het zo lang duurt. Als ik bel krijg ik ook nog eens Engels talige mensen, nu kan ik op zich wel prima Engels alleen waar is de Nederlandse klantenservice

Gewenste Oplossing:

Als mijn probleem met mijn schoenen is opgelost.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Foot Locker

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Foot Locker nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM