Klacht: Een te weinig

Lopes op 03 december 2017 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 3 december 2017

Een klant heeft Matt-mousse kniekousen gekocht bij HEMA, maar ontdekte dat er slechts vijf in de verpakking zaten, terwijl er drie keer op het doosje staat vermeld dat het om een set van zes gaat. De klant geeft aan dat het geen groot probleem is, maar wil dit graag onder de aandacht brengen.

Mijn Klacht:

Heb gisteren Matt-mousse kniekousen gekocht . Er staat 3 keer op hetdoosje .er zagen er 5 in . Geen nood aan de man . Ik overleef het wel maar wilde het onder de aandacht brengen .

Gewenste Oplossing:

Ik Ben niet ontevreden , prima winkel

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM