Klacht: het misleiden van klanten

r00s48 op 30 november 2017 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 30 november 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Op https://www.philips.nl/shop/NL_Blackfriday?origin=3_nl_nl_bf2017mo6lc__ot_nov__body_cta bied het bedrijf het volgende product aan met zogenaamd 50% korting Promix HR1608/00 van €74.99 voor €37.50 terwijl het zelfde product bij Blokker http://www.blokker.nl/nl/blknl/koken-en-tafelen/blender-en-mixer/staafmixer/philips-staafmixerset-hr1608-00 te koop is van €49 voor €34

Gewenste Oplossing:

als dit soort praktijken stoppen en Bedrijven niet meer denken dat wij achterlijk zijn! en een excuses aan alle Klanten

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Philips

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Philips nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM