Mijn Klacht:
er komt een nieuwe dienstregeling voor de bussen van Arriva en er gaan een paar dingen veranderen waar ik graag een klacht over wil indienen. het gaat om de buslijn 79 en 679 (Panningen- Horst station). mijn eerste klacht is dat de bus 79 een belbus is geworden in plaats van een normale grote bus. de buslijn 79 van 20 minuten over (7 bijvoorbeeld) is een bus die ’s morgens altijd heel druk is (geen zit plaatsten meer over) en daardoor snap ik niet waardoor het een belbus is geworden. alle mensen die deze bus moeten hebben gaan nooit in een busje van 8-10 mensen passen. ook moet je de bus een uur van te voren reserveren waardoor ik al uiterlijk voor kwart over 6 moet bellen en daar sta ik (en vele anderen) niet op te wachten s’ morgens. ik heb deze bus elke morgen op doordeweekse dagen waardoor dit een grote hindernis voor mij is. en een bus eerder pakken vind ook een beetje overdreven want dan ben ik veel te vroeg op mijn bestemming. ik vind dat dit snel veranderd moet worden door Arriva!! mijn tweede klacht gaat over buslijn 679 (Panningen- Horst station). ik vind het zeer fijn dat er nu tijdens de spits een tweede bus bij komt die naar Horst Station gaat maar hier heb ik ook een kleine klacht over. de bus vertrekt twee minuten later dan voor de nieuwe dienstregeling en dat vind ik een probleempunt want dan hebben we nog maar 1-2 minuten om onze overstap te halen (de bus rijd dezelfde route dus er vallen geen bushaltes weg) . dat vind ik veel te weinig want als er al een klein dingetje tegenzit in het verkeer dan haal ik de overstap van bus naar trein al niet meer. het was nu al (voor de nieuwe dienstregeling) veel te krap om de overstap te halen doordat de slagbomen van de treinen al vroeg dichtgaan, en omdat de trein van Venlo naar Eindhoven nu ook al 1 minuut vervroegt is. ik vind het geweldig dat er een bus bij komt in de spits maar ik vind dat Arriva het niet slim heeft gedaan en beter had mogen kijken voordat ze het zouden veranderen.
Gewenste Oplossing:
ik ben tevreden als deze twee klachten verholpen kunnen worden.
- buslijn 79 word een normale grote bus zodat iedereen mee kan die deze bus normaal ook zou hebben, en we geen uur van tevoren hoeven te bellen om de bus te reserveren want daar staat ook niemand op te wachten s'morgens.
-buslijn 679 zal eerder vertrekken waardoor we zo ongeveer 5 minuten hebben om onze overstap naar de trein te halen. dit scheelt iedereen die naar Horst station moet veel stress en zo hoeven we geen omweg te zoeken om wel de trein te halen (een omweg gebruiken zal ons ook meer reistijd kosten terwijl Arriva er gewoon voor kan zorgen dat de bus 5 minuutjes eerder vertrekt waardoor we de overtap wel halen)

