Klacht: Spits tijd fiets

vickydimmendaal op 22 november 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 22 november 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Vickydimmendaal, Ik begrijp dat je ervan baalt dat je fiets niet mee kan tijdens de spits. Het aanpassen van de spitstijden is niet zo makkelijk als het lijkt. Deze tijden worden landelijk gehanteerd voor alle treinen van Arriva. De...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 22 november 2017

Een reiziger heeft geklaagd over het beleid van Arriva met betrekking tot het meenemen van fietsen tijdens de spits. Hij merkte op dat er om 7:00 uur weinig reizigers waren, terwijl de spits volgens hem pas om 7:30 uur begint. Hierdoor kon hij zijn fiets niet meenemen, wat resulteerde in een vertraging van 30 minuten op zijn stage.

Mijn Klacht:

De spits tussen Winterswijk Arnhem geld vanaf 7:00uur. Terwijl er om 7uur nog geen 20 man lijkt te reizen vanuit aalten na Winterswijk. Na mijn idee begint de spits half 8 pas. En daardoor kon ik mijn fiets vanochtend om 7:00 uur niet meenemen terwijl er genoeg plek was! Hierdoor 30 kun te laat op mijn stage.

Gewenste Oplossing:

Spits tijden aangepast worden na de echte spits tijden van de trein. Dus niet om 7:00 uur al.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 22 november 2017 om 13:38 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Vickydimmendaal,

Ik begrijp dat je ervan baalt dat je fiets niet mee kan tijdens de spits.

Het aanpassen van de spitstijden is niet zo makkelijk als het lijkt. Deze tijden worden landelijk gehanteerd voor alle treinen van Arriva. De spitstijd begint zelfs al om 6:30 uur.
Dat het op sommige tijden en trajecten rustiger is tijdens de spits kan dan lastig zijn. Meer informatie over het meenemen van je fiets in de trein kun je lezen via de volgende link:
https://www.arriva.nl/consumenten/service-contact/ik-heb-een-vraag/het-meenemen-van-mijn-fiets-1.htm

Ik zal je klacht in ieder geval doorgeven aan de verantwoordelijke afdeling met het verzoek om hier aandacht aan te besteden.

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina, of ons Facebookaccount. Je vindt ons onder @Arriva_NL en www.facebook.com/ArrivaNederland

Met vriendelijke groet,

^Jessica
Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten