Klacht: Schrappen bushalte

Teleurgestelde reizigerss op 03 november 2017 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 3 november 2017
Reactie van het bedrijf:

Beste Teleurgestelde reizigers, Via Facebook hebben we al contact met je gehad en uitleg gegeven over waarom deze halte komt te vervallen. Tevens hebben wij gisteren een klacht behandeld van iemand die woonachtig is op exact hetzelfde adres. Ik ga...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 3 november 2017

Een reiziger heeft zijn zorgen geuit over de schrapping van de bushalte bij het Brugrestaurant A4 in Hoofddorp, die zal plaatsvinden met de nieuwe dienstregeling van Arriva in december. Dit betekent voor hem een extra reistijd van een half uur, wat invloed heeft op zijn werk. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Goedemiddag . Kunnen jullie misschien helpen want ik ben ten einde raad.
Busmaatschappij arriva rijdt met de bus 370 vanaf Alphen aan den Rijn naar Schiphol. En doet daar enkele haltes aan zo ook het Brugrestaurant A4 in hoofddorp. Nu zal in december de nieuwe dienstregeling ingaan en komt deze halte helemaal te vervallen en zijn mensen zonder rijbewijs zoals ik genoodzaakt een half uur extra te moeten reizen en niet meer het restaurant waar ik werk te kunnen openen of afsluiten. Kunnen jullie misschien helpen?

Gewenste Oplossing:

Als de halte brugrestaurant a4 niet vervalt voor bus 370 (470) en arriva een eerlijk antwoord geeft en het niet wegwuift

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 03 november 2017 om 14:55 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Teleurgestelde reizigers,

Via Facebook hebben we al contact met je gehad en uitleg gegeven over waarom deze halte komt te vervallen. Tevens hebben wij gisteren een klacht behandeld van iemand die woonachtig is op exact hetzelfde adres. Ik ga je sturen wat we diegene ook gestuurd hebben:

De halte Brugrestaurant wordt inderdaad niet opgenomen in de dienstregeling van R-net 470 (opvolger van Qliner 370).

R-net is een kwalitatief hoogwaardig reisproduct van de Randstedelijke opdrachtgevers voor het openbaar vervoer. Voor R-net 470 is dit de provincie Zuid-Holland.
De hoge kwaliteit wordt bereikt door een hoge frequentie (veel ritten per uur), een korte reistijd door een hoge gemiddelde snelheid, een comfortabele bus en goede voorzieningen bij de haltes. Om dit te bereiken doet R-net 470 twee haltes minder aan, waaronder de halte Brugrestaurant A4. Dit levert voor de doorgaande reiziger 1 a 2 minuten kortere reistijd op per reisrichting.

Het Brugrestaurant blijft bereikbaar door met R-net 470 door te reizen naar de Halte De Hoek en daar over te stappen op een van de Qliners 361 of 365 terug. Voor reizigers met bestemming Brugrestaurant geeft dit een extra reistijd van ongeveer 15 minuten per reisrichting.

Je klacht over het vervallen van de halte heb ik intern doorgegeven aan onze vervoerskundige met de vraag om dit mee te nemen in de evaluatie.

Excuses voor het ervaren ongemak. Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL , Facebookaccount www.facebook.com/ArrivaNederland of ons online contactformulier: https://bit.ly/

met vriendelijke groet,
^JK
Webcareteam Arriva

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten