Klacht: Schoenen lek na ongeveer 6 maanden

SemRotterdam007 op 28 oktober 2017 over Nike in de categorie Sportmerken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 28 oktober 2017

Een consument heeft in april 2017 Nike Air Max schoenen aangeschaft, maar één van de schoenen is na ongeveer zes maanden lek. De koper vindt dit teleurstellend gezien de prijs van 190 euro en vraagt zich af of er garantie op de schoenen zit of dat ze gerepareerd kunnen worden.

Mijn Klacht:

Ik heb mijn Nike airmax 2017 in eind april gekocht en 1 van m’n schoenen is nu al lek en dat vind ik zonden want ik heb wel 190 euro er voor betaald en hoop dat hier garantie op zit of dat dut gemaakt kan worden

Gewenste Oplossing:

Als m’n schoenen kunnen worden omgeruild of als geld terug

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Nike

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Nike nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM