Klacht: Promotie actie telfort Samsung VR Gear bril

Robsan op 27 oktober 2017 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 27 oktober 2017

Een klant heeft op 14 augustus een Samsung Galaxy S8 gekocht bij Telfort, waarbij een VR Gear bril als promotie werd aangeboden. De klant heeft problemen ondervonden met de aansluiting van het glasvezelnetwerk, wat vertraging heeft opgeleverd bij het aanvragen van de promotie via Samsung. Ondanks meerdere bezoeken van monteurs is de installatie nog niet succesvol afgerond.

Mijn Klacht:

Geachte mevrouw, mijnheer,

Op 14-8 heb ik bij Telfort een Samsung Galaxy S8 gekocht. Als promotie zou ik daar een VR Gear bril bij krijgen. Dit moest ik regelen via Samsung zelf. Op 27 juni heb ik de sleutel van mijn nieuwe woning gekregen. En heb bij Telfort ook een pakket van internet, tv en bellen besteld. Echter ben ik nu pas aangesloten op het glasvezelnetwerk. Er moest namelijk via mijn beneden buurman een glasvezelkabel naar mijn woning worden getrokken. De monteurs zijn in de afgelopen maanden maar liefst 4 keer langs geweest om dit te realiseren. Mijn beneden buurman wist steeds van de datum dat de monteurs zouden komen, maar deed steeds niet open of was niet thuis. Als ik wel af en toe via via internet kon gebruiken heb ik geprobeerd via de site van Samsung de promotie van telfort voor de VR Gear bril te bestellen. Ik liep vast in het menu waardoor het mij niet lukte. Ik had op dat moment ook zeer weinig of geen beltegoed. Ik heb Samsung gebeld als Ik wel weer de gelegenheid had. De medewerker vertelde mij dat ik formulieren toegezonden zou krijgen om het handmatig in te vullen en dan naar Samsung terug te sturen. Dit verhaal heb ik echter niet goed begrepen. Het bleek namelijk het geval te zijn dat ik zelf de papieren vanuit de mail die ik van Samsung per mail had gekregen had moeten uitprinten, invullen en op had moeten sturen. Hier ben ik pas vandaag achter gekomen. Telkens heb ik geprobeerd te bellen wanneer ik nou de formulieren per post zou ontvangen. Maar vaak waren de wachttijden bij Samsung zo lang dat ik dan weer besloot om het een andere keer te proberen. Vandaag 27-10-2017 kreeg ik bij Samsung een medewerker aan de lijn die mij vertelde dat ik te laat ben voor de promotie en de Vr Gear bril niet meer krijg. Er was geen ruimte om mijn verhaal uit te leggen. Ze bleef gewoon zeggen volhouden dat ze niks voor me kon betekenen en alsnog mij de kans te geven om de papieren uit te printen en op te sturen en mee te doen aan de promotie. Ik voel me hier erg door benadeeld en ik zie het als een stukje onmacht aan mijn zijde. Omdat ik geen middelen had om het op tijd af te handelen. Via deze weg hoop ik dat ik alsnog de kans krijg de formulieren uit te printen en op kan sturen en alsnog mee kan doen aan deze promotie en dat ik dan gewoon de VR Gear bril toegestuurd krijg omdat ik daar recht op heb.

Groet, Rob Baltussen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden als ik mijn VR Gear bril toegestuurd krijg.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM