Mijn Klacht:
Plusminus tien minuten geleden ben ik in Leiden halverwege naar mijn bestemming door een van uw buschauffeurs uit de bus gegooid.
Na tien minuten gereisd te hebben begon de buschauffeur naar achteren te roepen: ‘Je kent de regels. Je kent de regels.’ Het was voor niemand duidelijk tegen wie hij het had. Uiteindelijk staat hij op, loopt naar mij toe en vertelt me dat ik de bus uit moet.
Hij wijst mij op de yoghurt die ik in mijn hand heb. Ik kan alleen maar afleiden dat hij bedoelde dat er niet gegeten mocht worden in de bus. Ik verontschuldige mij en verklaarde dat ik niet eist dat dat niet mocht. Tevens ben ik bij het inchecken met diezelfde yoghurt in mijn hand langs de buschauffeur gelopen, waar toen niks van is gezegd.
Afijn het maakte allemaal niet uit, ik moest maar de bus uit. Nu kom ik te laat voor mijn afspraak en heb ik niet de kans gekregen om uit te checken.
Het betreft buslijn 6 richting leiderdorp die om 20:05 vetrok van Leiden Centraal op 18 oktober jl.
Gewenste Oplossing:
Ik zou een excuses van de buschauffeur in kwestie wel geplaatst vinden voor incoherente tegenstrijdige communicatie en aggresieve houding.

