Klacht: Ims service is gestopt

Dutch 1 op 01 oktober 2017 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 1 oktober 2017

Een gebruiker van een Samsung A5-telefoon ervaart na een software-update de foutmelding "IMS service is gestopt". De klager ziet het terugzetten naar fabrieksinstellingen niet als een oplossing, omdat hij van mening is dat het probleem voortkomt uit een fout in de software van Samsung.

Mijn Klacht:

Na een update geeft mijn telefoon ( SAMSUNG A 5 ) IMS service is gestopt aan. Terugzetten naar fabrieksinstellingen vind ik geen optie !! Gezien het feit dat het een fout is in jullie software.

Gewenste Oplossing:

Probleem graag oplossen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM