Klacht: Spullen kwijt uit verlaten bagage

Wendykessens op 22 augustus 2017 over KLM in de categorie Vliegmaatschappij

KLM klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf KLM
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 22 augustus 2017

Op 19 augustus werd een verlaten koffer, die op 18 augustus in Italië was achtergebleven, door TNT thuisgebracht. De koffer was open zonder code en bevatte beschadigde goederen, waaronder een klok die in stukken was. De klager vraagt om informatie over mogelijke oplossingen en de status van de verloren items.

Mijn Klacht:

Op 19 augustus is mijn verlaten koffer thuisgebracht door TNT nadat hij op 18 augustus in Italië was achtergebleven. Het slot zat er nog op maar was open zonder code. In deze koffer zaten 2 plastic tassen ,1 met 2 paar nike schoenen en 1 met 2 paar slippers. Ook is de klok uit de koffer in 100 stukjes terwijl deze goed was ingepakt in kleding. Ik heb een reisverzekering, alleen moest ik eerst kijken en vragen hoe jullie dit kunnen oplossen. Misschien zijn de plastic tassen gevonden op Rome of amsterdam. Mijn referentienummer is AMSAZ31480.
Mvg W. Kussens.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als mijn achtergebleven spullen terecht zijn. En anders vergoed worden.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM