Klacht: oudgebruikers code

c.bosman op 21 juni 2017 over Brabants dagblad in de categorie Media

Brabants dagblad klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Media
Status Open
Datum 21 juni 2017

Een gebruiker heeft geprobeerd deel te nemen aan een actie op de website van Brabants Dagblad, maar kon niet inloggen vanwege een oud e-mailadres dat al als geregistreerd werd vermeld. Ondanks dat de gebruiker al meer dan een jaar een nieuw e-mailadres heeft en regelmatig communicatie van het bedrijf ontvangt, was het niet mogelijk om toegang te krijgen. De gebruiker is teleurgesteld en vindt het onbegrijpelijk dat dit probleem zich voordoet.

Mijn Klacht:

heb zaterdag morgen gelijk op bd.nl/vanuwkrant geprobeerd om met de actie mee te doen, maar dit lukte niet omdat er een oud e-mail adres
( [email protected] ) al gebruiker werd vermeld. kon daardoor niet in loggen. Heb al meer dan een jaar een nieuw e-mail en krijg daarop ook regelmatig mail van BD dus bekend bij bd..
Teleur gesteld en onbegrijpelijk dat dit kan.

C. Bosman

[email protected]

Gewenste Oplossing:

Dat dit herstelt wordt en als nog kan kijken of er eventueel een prijs is gevallen op mijn code,
klant nr 2716427

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM