Mijn Klacht:
Dinsdag ben ik gaan fitten en ben met mn pasje buiten gegaan want die is eenmaal nodig in mijn club om binnen en buiten te gaan. Nu wou ik vandaag opnieuw gaan maar men pasje was zoek. Ik lees dat je 15 euro moet betalen voor een nieuw pasje. Nu is de vraag waar betaal je voor? Voor het het pasje zelf of is dit een soort boete voor het kwijt raken?
Bij het lid worden lukte mijn inschrijving ni bij de eerste keer en daarom kreeg ik 2 pasjes, 1 is daar nu van zoek en de andere heb ik nog maar dat is het exemplaar dat niet werkt. Moet ik betalen voor gwn wat data over te plaatsen naar de kaart die ik nog heb, die 15euro al waard is?
Mvg
Gewenste Oplossing:
Niet hoeven te betalen omdat ik nog een pas heb van mezelf maar die niet in gebruik is?! En dat men deze simpelweg zou activeren

