Klacht: Geen contact te krijgen

Daniel Diks op 24 april 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 24 april 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik probeer al een aantal weken kontakt te krijgen met tele2 zakelijk
Ik wil graag mijn abonnement opzeggen vandaar.
Helaas is dit niet mogelijk. Ik wordt van het kastje naar de muur gestuurd, wordt met de verkeerde medewerker doorverbonden. Sta elke keer minimaal 20 minuten in de wacht

Een terugbelverzoek wordt gedaan door de afdeling particulier (via website zakelijk aangevraagd) en die geven alleen het nummer door van de afdeling zakelijk die (U raadt het al) niet bereikbaar is, en kunnen gek voor een telecombedrijf niet doorverbinden.

Leidinggevenden zijn niet te bereiken, verzoek wordt niet ingewilligd

Het blijkt dat ik mijn nummer alleen telefonisch kan opzeggen, zo wordt verteld door de medewerker verkoop die ik wel binnen een minuut te pakken krijg.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag telefonisch contact, om mijn abonement op te zeggen

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie