Klacht: Handvat van blender afgebroken

Lia Van der Weiden op 19 april 2017 over Philips in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Philips
Categorie Electronica Merken
Status In behandeling
Datum 19 april 2017

Een consument meldt dat het handvat van zijn Philips-blender (type CRP566/01 van hr2000) is afgebroken tijdens het vastdraaien van de kan op het elektrische gedeelte. Hij geeft aan dat het handvat niet op een andere manier kan worden vastgepakt en dat hij geen aankoopbewijs meer heeft, hoewel hij verder tevreden is met de blender.

Mijn Klacht:

Bij het vastdraaien vd kan op het elektrische gedeelte is het handvat afgebroken. Type CRP566/01 van hr2000. Anders vastdraaien dan vastpakken vh handvat is naar min mening niet mogelijk.
Is niet een heel nieuw apparaat en heb geen bon meer.
Wel een geweldige blender voor de rest

Gewenste Oplossing:

Nieuwe kan

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Philips

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Philips nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Philips in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM