Klacht: Onterecht 2 maal heraansluitkosten

YAC op 19 april 2017 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 19 april 2017

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Betreft factuurnummer NL1703642547. Hierop is 2x heraansluitkosten in rekening gebracht. Hiervan is 1 maal komen te vervallen, echter ben ik nooit afgesloten geweest waardoor ik de kosten niet kan begrijpen. Ik betaal maandelijks 10 euro abbonementskosten. Ik krijg nu een e-mail van Tele2 dat de 28 euro verrekend wordt op mijn volgende maandfactuur. Echter dien ik nu wel volledige 66 euro te betalen voor een abbonement van 10 euro. Dit kan ik niet voldoen en ben het uberhaupt niet eens met de heraansluitkosten.

Gewenste Oplossing:

Als factuurnummer NL1703642547 van €66,- komt te vervallen en ik een nieuwe factuur over de periode krijg van €10,-. Ik wil niet dat er eenmaal heraansluitkosten komt te vervallen maar beiden kosten. Ik heb in de bijlage een betaalbewijs bijgevoegd waarop staat dat ik het factuur vorige maand op tijd heb betaald.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie