Klacht: Extreem dunne modellen

vink op 19 april 2017 over H&M in de categorie Kledingwinkels

H&M klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf H&M
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 19 april 2017

Een klant van H&M uit kritiek op de keuze van modellen in de catalogi, die volgens haar extreem dun zijn en een ongezonde uitstraling hebben. Ze beschrijft de modellen met ingevallen wangen en zeer dunne bovenarmen, wat haar zorgen baart over de representatie van vrouwen in de mode.

Mijn Klacht:

In de catalogi van H&M staan keer op keer vrouwelijke modellen die ongezond dun zijn. Ingevallen wangen, donkere kringen onder de ogen, bovenarmen zo dun als kinderarmpjes. Aan de meeste vrouwelijke modellen zit geen grammetje vrouw (meer).

Gewenste Oplossing:

Laat H&M werken met modellen die een normale BMI hebben. Vrouwelijke modellen die je kunt herkennen aan vrouwelijke vormen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM