Klacht: Breuk hielbandje Nike Huarache maat 44

Joas Strating op 01 april 2017 over Nike in de categorie Sportmerken

Nike klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Nike
Categorie Sportmerken
Status Open
Datum 1 april 2017

Een klant heeft een paar Nike Huarache schoenen aangeschaft die na normaal gebruik een defect vertoonden aan het hielbandje. Ondanks een tijdelijke reparatie door een familielid, is het bandje opnieuw gescheurd, waardoor de schoenen niet meer draagbaar zijn. De klant vraagt zich af hoe dit kan gebeuren bij een product van deze prijs en heeft geen aankoopbewijs meer.

Mijn Klacht:

mijn naam is Joas Strating, ben 13 jaar en woon in Amersfoort

Sinds begin januari 2017 heb ik een paar Nike Huarache gekocht en was daar erg blij mee. tot mijn teleurstelling kwam ik er achter dat het hielbandje van mijn rechter schoen was gescheurd, terwijl ik de schoenen op een normale manier heb gedragen. Gelukkig is mijn vader erg handig en heeft het bandje met visdraad weer gerepareerd, zodat ik me schoenen toch kon dragen. Met deze oplossing heb ik mijn schoenen nog 2 maanden goed kunnen dragen. Tot mijn schrik kwam ik er gister achter dat nu de andere kant van het gerepareerde bandje ook is gescheurd. Daardoor kan ik ze nu niet meer dragen want repareren heeft geen zin meer. beste Nike, dit mag toch niet gebeuren met zulke dure schoenen? helaas heb ik er geen bon meer van en wil graag een oplossing hiervoor.

Gewenste Oplossing:

Ik zou erg tevreden zijn als ik een nieuw paar Nike Huarache maat 44 opgestuurd zou krijgen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM