Klacht: Winter Efteling is een ENORME teleurstelling

Seme op 07 januari 2017 over Efteling in de categorie Attractiepark

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Efteling has been notified of this complaint
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Efteling
Categorie Attractiepark
Status Open
Datum 7 januari 2017

Een bezoek aan de Winter Efteling resulteerde in teleurstelling voor de klager, aangezien bijna alle attracties en shows gesloten waren. De klager vond het zonde van het entreegeld voor vier personen en merkte op dat eerdere klachten niet serieus worden genomen.

Mijn Klacht:

Vandaag naar de Efteling geweest..
Wat een teleurstelling, zo’n beetje alle attracties waren gesloten, evenals de shows. We hadden beter een wandeling aan het strand of bos kunnen maken. Jammer, 4 personen entree naar de vaantjes..

Ik snap trouwens niet dat er geen gehoor wordt gegeven ten aanzien van alle klachten die reeds zijn geplaatst.

Gewenste Oplossing:

Compensatie entree

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Efteling

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Efteling over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Efteling nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM