Mijn Klacht:
na aankoop een spuitbus nieuw gekochte scheerfoam Gilette Series gevoelige huid 250 ml is na enkele dagen de gasdruk te laag en er geen foam maar dunne vloeistof uit komt, en daar mee onbruikbaar voor gebruik. De bus is dan nog lang niet leeg.
Daar door betaal ik, hoewel b.v. het Kruitvat stunt met z.g. lage prijzen van Gilette, te veel voor uw product. Het Kruitvat neemt het product niet terug. Ik heb het bij meerdere vestigen tevergeefs geprobeerd.
Slechte en misleidende marketing.
Gewenste Oplossing:
als u een beter en betrouwbaar product op de markt zet zodat de hele inhoud bruikbaar blijft. Nu is het veel te duur en blijkt dat veel duurdere bussen scheerfoam van een ander merk uiteindelijk goedkoper is.
Het gaat mij in hoofdzaak niet om compensatie maar om een minder misleidende marketing en een beter product.


