Klacht: Abonnement Tele2 te vroeg ingeschakeld door Phone House

Natifha op 27 december 2016 over Phone House in de categorie Telecomwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Categorie Telecomwinkels
Status Open
Datum 27 december 2016

Een klant heeft een probleem ervaren met Phone House, waarbij zijn Tele2-abonnement te vroeg werd ingeschakeld, ondanks dat zijn KPN-abonnement nog doorliep tot februari. Hierdoor kon zijn telefoonnummer, dat hij al bijna 10 jaar heeft, niet worden overgeplaatst. Na meerdere telefoontjes naar KPN en Tele2, en een bezoek aan de MediaMarkt, bleef de klant zonder oplossing en zonder duidelijkheid over zijn bestelling.

Mijn Klacht:

Op 14 november ging ik naar MediaMarkt voor een nieuw abonnement met nieuwe telefoon bijTele2. Mijn abo bij KPN loopt inmiddels door tot feberuari. Ik wilde graag mijn nummer behouden, die ik al bijna 10 jaar heb. Begin december kreeg ik van mijn huidige provider KPN dat mijn nummer niet kan worden overgeplaatst, omdat PhoneHouse zich niet heeft gehouden aan de 60 dagen regeling om nummerbehoud aan te vragen. Na meerdere keren bellen, eerst naar KPN, die zei dat ik naar Tele2 moest bellen. Tele2 gebeld, die op haar beurt zei dat ik naar de PhoneHouse moest gaan of bellen. Na bellen met de PH met ene mevrouw Hellen Janssen kon ze de bestelling niet vinden. Niet op mijn naam en ook niet via mijn postcode. Ik moest noodgedwongen terug naar de mediamarkt (Bijlmer Arena). Ik ben letterlijk anderhalf uur in de winkel blijven staan voor een oplossing. Ik wilde mijn nummer behouden. Dat blijkt nu opgelost te zijn, maar mijn abonnement bij Tele2 loopt vanaf 14 november ipv februari 2017. Conclusie, ik heb twee abo’s: mijn oude en nieuwe, waar ik nu van de nieuwe al de eerste (onterechte) factuur heb ontvangen. Nadat ik de verkoper zei dat ik de factuur niet wil betalen, omdat het hun fout was, raadde hij me aan om die toch voor te schieten (want ik kan zo riskeren op een zwarte lijst te komen te staan!!!?) en het bedrag zou terug worden betaald door PhoneHouse. Ik baal dat ik zelf hier achteraan moet bellen, contact maken om mijn geld terug te ontvangen. Dit is de eerste factuur. Moet ik bij de volgende factuur (eind januari) weer naar de mediamarkt? Het probleem weer vanaf vooraan vertellen? Daar heb ik totaal geen zin in.

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag mijn geld terug van de eerste factuur (minus de aansluitkosten) en graag ook vooraf een restitutie van de tweede factuur die aankomt. Ik wil dat bedrag niet eerst hoeven voor te schieten. Dit kost mij letterlijk tijd en geld.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Phone House

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Phone House nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM