Mijn Klacht:
Mijn abonnement is ingegaan op datum 07-12-2016.
Apparatuur is door plaatselijke monteur geïnstalleerd volgens de handleiding.
Echter heb ik nog geen internet gehad.
Ik heb meteen gebeld met de helpdesk en in totaal meer dan 5 uur aan de telefoon gezeten.
3 Medewerkers aan de telefoon gehad en niemand kan me helpen om het probleem op te lossen. Onze lokale verkoper heeft me geadviseerd om het abonnement per direct te beëindigen omdat ze heel veel problemen ondervinden bij aansluiten van Fiber in het buitengebied.
Wij hebben gebruik gemaakt van glasvezelbuitenaf in Twente en heb gisteren aangegeven dat ik gebruik wil maken 3 maanden niet goed-einde contract dit staat duidelijk vermeld op www.fiber.nl/glasvezel-buitenaf.nl.
Gistermorgen opnieuw een poging en na ongeveer 1 uur iemand aan de lijn krijg ik te horen dat ik maandagmorgen moet terugbellen omdat de mensen die er op dat moment zaten geen kennis hadden mbt mijn verzoek om gebruik te maken van 3 maanden niet goed-einde contract.
Ze gaf duidelijk aan dat ik voor optie 1 moet kiezen bij het bellen en dan aangeven dat ik mijn order wil annuleren. Tot mijn verbazing krijg ik gistermiddag een afgesloten ticket in My Fiber mbt tot een terugbelverzoek die ik zou hebben gedaan, hierin wordt het volgende gemeld:
“Wij zien dat u recentelijk een terugbel-verzoek heeft achtergelaten.
Deze functie is bedoeld voor nieuwe klanten welke zich nog niet hebben aangemeld.
Mocht u vragen hebben over uw abonnement, dan willen wij u vriendelijk vragen contact op te nemen met onze klantenservice, op telefoonnummer 020 – 760 50 40, vervolgens kiest u voor optie 2.
Natuurlijk zijn wij op de hoogte dat er op dit moment helaas een grotere drukte is dan normaal, waarvoor dan ook onze excuses.
Het beste kunt u het dan even in de avond proberen, als het wat rustiger is.
Vertrouwende u hiermee voldoende geinformeerd te hebben,
Met vriendelijke groet,
Fiber Nederland
Hoezo nu weer kiezen voor optie 2?!. Je wordt echt van het kastje naar de muur gestuurd door Fiber. Wat een slechte service die me nu al het nodige gekost heeft terwijl ik niet eens gebruik kan maken van hun diensten. Maar wel facturen en incasseren vanaf 7 december.
Gewenste Oplossing:
Ik wil per direct 11-12-2016 mijn abonnement beëindigen door gebruik te maken van datgene wat Fiber beloofd: 3 maanden niet goed-einde contract, aangezien ik gebruik maak van glasvezel-buitenaf Twente.

