Klacht: lange reparatie tijd Galaxy S7

M boyer op 02 december 2016 over Samsung in de categorie Electronica Merken

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Samsung
Categorie Electronica Merken
Status Open
Datum 2 december 2016

Na het laten repareren van een Galaxy S7 bij de officiële Samsung reparatiedienst Dr Mobile, heeft de klager na twee maanden nog steeds geen informatie ontvangen over de status van de reparatie. Ondanks het betalen van 356 euro voor de reparatie, wordt er aangegeven dat er leveringsproblemen zijn met de benodigde displays, waardoor de klager gedwongen is om te wachten.

Mijn Klacht:

Na 2 weken aanschaf van een Galaxy S7 is het gevallen en display kapot. Via officiele Samsung reparatiedienst Dr Mobile opgestuurd op 28 september. Kosten reparatie: 356 euro (was geen garantie) die je vooraf moet betalen. Na 2 maanden gebeld en nog steeds niets. En ze weten ook niets. Samsung heeft leveringsproblemen van de displays zeggen ze. En dat is t….gewoon wachten dus.

Gewenste Oplossing:

Laat me tegen extra (zoals is al gedaan heb met die 365 euro) gewoon deze omruilen voor een nieuwe. Dan kan ik vooruit.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Samsung

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Samsung nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM