Klacht: Spookfactuur

Moleenders op 24 november 2016 over Tele2 in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Tele2
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 24 november 2016

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Nieuw abonnement besteld. Krijg ik een totaal ander abonnemet op een verkeerde naam met verkeerd adres toegestuurd. Veel duurder met nieuwe iphone. Meteen gereageerd dat er wat mis gaat. Hebben ze mijn nieuwe abonnement stopgezet en deze spookfactuur door laten gaan. Kunnen ze niets aan doen, ik mag 2 jaar betalen! En dhr huisman uit Diemen heeft zijn mooie telefoon gehad!!!! Niets aan te doen. Zonder goedkeuring/handtekening etc etc…..

Gewenste Oplossing:

Als dit abonnement met alle kosten word kwijtgescholden en ik naar de concurent kan !!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Tele2

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Tele2 nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie