Klacht: te late bezorging

anitawijnen1961 op 28 oktober 2016 over Brabants dagblad in de categorie Media

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Media
Status Open
Datum 28 oktober 2016

Een abonnee van het Brabants Dagblad ervaart herhaaldelijk te late bezorging van de krant, wat leidt tot frustratie. Ondanks eerdere klachten is er geen terugkoppeling of verbetering waargenomen, waardoor de abonnee overweegt het abonnement op te zeggen.

Mijn Klacht:

de krant wordt regelmatig te laat bezorgd; vooral de laatste tijd meermalen; heb daarover al eerder mijn ergenissen geventileerd! Heden weer geen krnat zodat ik weer zonder krant naar mijn werk ga.
Bij een eerstvolgende keer ga ik mijn abonnement opzeggen, temeer omdat ik blijkbaar niet serieus wordt genomen. Immers er is geen enkele terugkoppeling geweest en er is geen verbetering waarneembaar!

Gewenste Oplossing:

op tijd laten bezorgen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brabants dagblad

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brabants dagblad nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM