Klacht: parkeren

ankeimmy op 10 oktober 2016 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 10 oktober 2016

Een klant van Albert Heijn in Amersfoort uit zijn onvrede over het parkeren in de wijk, waar mensen hun auto gratis parkeren. Hij vraagt zich af waarom het personeel niet de mogelijkheid heeft om gratis gebruik te maken van de parkeergarage onder de supermarkt.

Mijn Klacht:

personen parkeren hun auto in onze wijk (gratis) terwijl er een grote parkeergarage onder de Albert Heijn op het Eemplein in Amersfoort gelegen is, waarom kan het personeel niet gratis parkeren in die parkeergarage?

Gewenste Oplossing:

als medewerkers van AH in de parkeergarage kunnen parkeren, gratis of met flinke korting

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer