Klacht: vershoud dozen

Katjace op 04 oktober 2016 over Albert Heijn in de categorie Supermarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 4 oktober 2016

Een klant van Albert Heijn uit zijn teleurstelling over de actie met vershouddozen, waarbij er meer zegels worden uitgegeven dan beschikbare bakjes. Hij vindt het frustrerend dat klanten meer geld uitgeven voor de zegels, maar niet de bijbehorende bakjes kunnen verkrijgen.

Mijn Klacht:

Het zal wel de zoveelste klacht zijn, maar waarom geven jullie meer zegels uit dan dat er bakjes zijn? Mensen geven toch meer geld uit om de zegels te bemachtigen en daarvan de bakjes te kunnen kopen. Jammer en teleurstellend de actie!!!!

Gewenste Oplossing:

Dat er toch nog extra bakjes worden gemaakt net als dat bestek toen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Albert Heijn

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Albert Heijn nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer