Klacht: onterechte afschrijving

Boset op 25 september 2016 over Bosch in de categorie Electronica - Wasmachines

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Bosch
Status Open
Datum 25 september 2016

Een klant heeft een reservering bij Bosch geannuleerd vanwege een medische ingreep en heeft hierover contact opgenomen. Na de annulering is een bedrag van € 31,50 afgeschreven, maar daarnaast is er ook een extra bedrag van € 128 in rekening gebracht. De klant vraagt om uitleg over deze onterechte afschrijving.

Mijn Klacht:

LS
Ik had een reservering Reserveringsnummer: 528812247 die ik heb moeten annuleren omdat ik een openhartoperatie moest ondergaan.
T.g.v. wat complicaties kan ik nu pas reageren. Destijds heb ik u gebeld om mijn annulering door te geven waarop ik het antwoord kreeg dat de kosten € 31,50 waren.
Die zijn afgeschreven maar daarnaast ook nog € 128.
Kunt u mij uitleggen hoe dit komt.
Groet,
Jef Boset

Gewenste Oplossing:

wanneer de € 128 teruggestort wordt

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM