Klacht: Gordijnen – verkeerde maten doorgegeven

Santosh Jadoenath op 19 september 2016 over Kwantum in de categorie Bouwmarkten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kwantum
Categorie Bouwmarkten
Status Open
Datum 19 september 2016

Een klant van Kwantum heeft op 17 september 2016 gordijnen besteld, maar ontdekte te laat dat de hoogte verkeerd was gemeten. Ondanks een verzoek om de maten aan te passen, kreeg de klant te horen dat dit niet mogelijk was.

Mijn Klacht:

WIj hebben op zaterdag 17 september 2016 gordijnen besteld.
Alleen heb ik het verkeerd opgemeten, ipv vloer tot railhoogte, heb ik de hoogte gemeten tot plafond.
Daar kwamen wij helaas wat laat achter, 17:15 zelfde dag!!, en gezien de winkel al was gesloten, hebben wij gelijk een e-mail achteraan gestuurd.
Het gaat om 3-4 cm minder en NIET meer, dus dat zou dan in principe “even” aangepast moeten/kunnen worden.
Vandaag te horen gekregen dat dat niet gerealiseerd kan worden.

Gewenste Oplossing:

Wanneer bovenstaande gerealiseerd kan worden, adhv e-mail zoals verstuurd naar Kwantum.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kwantum

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kwantum nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM