Klacht: Verkeerde boeking KLM

Johan Harteveld op 11 juni 2016 over KLM in de categorie Vliegmaatschappij

KLM klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KLM
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 11 juni 2016

Een klant van KLM heeft een klacht ingediend over een verkeerde boeking, waarbij alleen de terugvlucht nodig was. Ondanks het tijdig melden van de fout, werd er geen coulance aangeboden en moest de klant een nieuw, duurder ticket aanschaffen, waarbij het geld van het oorspronkelijke ticket verloren ging.

Mijn Klacht:

Ik heb bij het boeken niet de verkeerde reisrichting in de gaten gehad want we hebben alleen de terugvlucht nodig.Ik geef 3 maanden vantevoren deze fout aan maar wat zegt de KLM, ja helaas geld van de ticket ben je kwijt en koop maar een duurnieuwe ticket. Geen enkele coulance mogelijk.

Gewenste Oplossing:

Lijkt mij dat het toch mogelijk moet zijn de formaliteit van de reisrichting omtedraaien 3 maanden voor datum

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM