Mijn Klacht:
Mijn zoon (13) heeft deze schoenen net drie weken geleden, gekocht. Geloof me, hij is hier voorzichtig mee. Op deze schoenen zitten (ik noem het maar even zo) kunststof strips. Deze zitten losjes om de hiel/hak heen.
Ter hoogte van de hiel is het zeer flexibel. Het zit hier los van de schoen. Daar, naar achteren gezien, waar het weer aan de schoen vast zit, is een soort ruitvorm uitgesneden. Hier is de strip zeer dun en zit maar op twee, dunne plekken vast aan de schoen. Tijdens het lopen, beweegt dit constant, met als resultaat, dat bij zijn linker schoen, aan de binnenzijde, deze kunststof strip, op de twee plaatsen, is gebroken.
Volgens mij is dit een constructie fout.
Gewenste Oplossing:
Als wij ons geld terug, of een tegoed krijgen, voor het aanschaffen van een nieuwe set schoenen. Dit worden dan geen Huarache meer, want volgens mij is dit een constructie fout.

