Klacht: Te weinig shag in een bus van 80gram

Mary Muiselaar op 10 mei 2016 over John Player Special in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 10 mei 2016

Een consument heeft geconstateerd dat er in de bussen van 80 gram John Player Special shag gemiddeld slechts 140 sigaretten kunnen worden gedraaid, terwijl de verpakking aangeeft dat dit tot 190 sticks zou moeten zijn. De klant vindt dat er te weinig shag in de bus zit en voelt zich benadeeld door de prijs.

Mijn Klacht:

De bussen van 80gram staat tot 190sticks. Ik hou iedere keer bij wat ik draai per bus. Ik kom niet verder dan gemiddeld per bus van 80gram 140sticks. Ik betaal teveel want het is te weinig shag in zo’n bus. Met vriendelijke groet M. Muiselaar van Reeuwijk

Gewenste Oplossing:

Als ik meer shag in de bus van 80gram zit. Dus meer sticks kan draaien

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over John Player Special

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over John Player Special nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - John Player Special vind het niet nodig om te reageren op mijn klacht. Ik vind dit schandalig

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM