Klacht: Opzeggen abonnement vanuit Telegraaf

R.Borrel op 25 april 2016 over Telegraaf in de categorie Kranten - Landelijk

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 25 april 2016
Reactie van het bedrijf:

Geachte heer Borrel, Bedankt voor uw bericht waarin u aangeeft twee verschillende berichten van ons te hebben ontvangen. Onze excuses voor deze onduidelijkheid. Inderdaad heeft onze collega die u per e-mail heeft geïnformeerd gelijk. Er bestaan al langer problemen met...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Telegraaf
Status Opgelost
Datum 25 april 2016

Een abonnee van De Telegraaf heeft contact opgenomen met de klantenservice nadat de bezorging van de krant was stopgezet vanwege een betalingsachterstand van één maand. Na het voldoen van de betaling ontving de abonnee een e-mail waarin werd aangegeven dat het abonnement zou worden stopgezet vanwege het betalingsgedrag in de afgelopen jaren, wat de abonnee als onterecht beschouwt.

Mijn Klacht:

In verband met het plotseling niet meer bezorgd krijgen van De Telegraag, heb ik afgelopne vrijdag contact gehad met de klantenservice van De Telegraaf.

in verband met een betalingsachterstand van 1 maand is de bezorging ervan stop gezet (overigens ook zonder waarschuwing).Ik bespreek met een alleraardigste mevrouw van de klantenservice dat nadat ik de betaling heb gedaan (meteen gedaan na het telefoongesprek), het nog enkele dagen zal duren voordat De Telegraaf weer bezorgd wordt.

Vandaag ontvang ik een email van een medewerkster van De Telegraaf Abonneeservice, waarin zij meldt dat het abonnement wordt stopgezet als gevolg van “het betalingsgedrag van afgelopen jaren”. Als er nu maar 1 maand open staat, vind ik het een behoorlijk rare conlclusie dat het abonnement wordt stopgezet als gevolg van het betalingsgedrag van de afgelopen jaren. Nota bene stel ik op vrijdag voor de incasso datum te verschuiven, om te voorkomen dat er nog eens een betaalachterstand kan ontstaan.

Het is grof, ondoordacht en zeer ongepast om op deze wijze het abonnement stop te zetten. Vrijdag wordt toegezegd De Telegraag weer te gaan bezorgen, waarop vandaag een email komt met het meest belachelijke argument dat ik ooit heb gehoord om het abonnement toch maar stop te zetten.

Erg jammer, Telegraaf.

Gewenste Oplossing:

Indien welgemeende excuses worden aangeboden, met daarbij een maand gratis De Telegraaf bezorgen aan de persoon in kwestie.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Telegraaf in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Telegraaf een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Telegraaf

Heeft op 25 april 2016 om 15:33 geantwoord

Geboden Oplossing:

Geachte heer Borrel,

Bedankt voor uw bericht waarin u aangeeft twee verschillende berichten van ons te hebben ontvangen.

Onze excuses voor deze onduidelijkheid.

Inderdaad heeft onze collega die u per e-mail heeft geïnformeerd gelijk. Er bestaan al langer problemen met de betalingen vandaar dat we het abonnement niet kunnen hervatten.

Wij vertrouwen erop u voldoende te hebben geïnformeerd.

Met vriendelijke groet,

MvS - De Telegraaf

R.Borrel

Heeft op 25 april 2016 om 15:38 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

U raakt een trouwe lezer kwijt.
Hoewel er wellicht wel eens wat strubbelingen zijn geweest met een betaling, kunt u zelf toch ook begrijpen hoe belachelijk het is een abonnement stop te zetten op basis van 1 maand achterstand, die inmiddels betaald is. Voorts is het onebgrijpelijk dat u deze maatregelen niet eerder als waarschuwing heeft aangekondigd.

Het is helaas niet anders.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM