Klacht: Online webshop

Ouarda 123 op 05 januari 2016 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 5 januari 2016

Een klant heeft een keukemachine besteld bij HEMA, die in de aanbieding was van 79 euro voor 55 euro. Tijdens het betalingsproces kreeg de klant echter een melding dat het product uitverkocht was, ondanks dat alle gegevens correct waren ingevuld.

Mijn Klacht:

Ik heb bestelling gedaan keukemachine van 79 nu voor 55 toen ik wou betalen gaf die 1 keer aan dat het is uitverkocht terwijl ik alles heb ingevuld alleen moest betalen

Gewenste Oplossing:

Ik heb nu 1 achter gelaten in de winkel Amstelveen
Omdat ze in Amsterdam geen 1 meer hebben ik vraag of ik die van Amstelveen ook voor 55 mag hebben omdat ik via de site eigenlijk heb besteld

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Ouarda 123
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM