Mijn Klacht:
Op 24 november ben ik met mijn Iphone6 in de Vodafonewinkel te Hoorn geweest omdat mijn Iphone slecht/niet wilde opladen. Ik was in september van dit jaar al eens met dezelfde klacht bij dezelfde winkel geweest. Toen werd het echter afgeschoven op de oplader. Deze keer stelde ook de winkelmedewerker vast dat de Iphone moeilijk/geen contact maakte. Hierna is de besloten de IPhone ter reparatie op te sturen. Alvorens het reparatieformulier in te vullen, is mijn Iphone uitgebreid bekeken. Van schade aan de buitenkant was op dat moment geen sprake en dit staat ook niet op het reparatieformulier vermeld. Dit is specifiek besproken. Ook is specifiek besproken dat nu er geen zichtbare schade aan de buitenkant was er vermoedelijk iets mis was met het contactpunt binnen en dat een dergelijk defect onder de garantie viel mits er geen sprake is van waterschade. Mijn Iphone heeft altijd een een stevige wallet gezeten en van waterschade is geen sprake geweest.
Ik werd nu dan ook onaangenaam verrast met een prijsopgave van ruim € 335,- omdat mijn toestel onherstelbaar beschadigd zou zijn als gevolg van val- of drukschade. Wat mij echter nog meer verbaast, is dat Dynafix foto’s van het toestel heeft meegestuurd waarop een barst in het scherm links van de camera valt te zien. Deze barst was niet aanwezig op het moment dat ik mijn telefoon bij Vodafone achterliet. Ik stel mij dan ook op het standpunt dat deze schade moet zijn veroorzaakt gedurende de periode dat het toestel voor onderzoek in jullie, danwel het beheer van Dynafix is geweest. In de periode tussen 24 november 2015 en heden heb ik meermalen contact gehad met de medewerkers van de Vodafone winkel in Hoorn. Zij erkennen mijn probleem maar stellen niets voor mij te kunnen doen. De enige oplossing die zij kunnen bieden is het wegstrepen van de onderzoekskosten. Dat betekent dat ik dan een ongerepareerd toestel dat nu ook beschadigd mag komen ophalen. Hier ga ik niet mee akkoord.
Voor het overige stel ik mij op het standpunt dat indien het toestel, dat ik op 28 januari 2015 heb ontvangen, na tien maanden onherstelbaar beschadigd is, Vodafone mij een ondeugdelijk toestel heeft geleverd en mij van een deugdelijk en goedwerkend toestel dient te voorzien als overeengekomen in januari 2015. Ik verwijs hierbij naar een uitspraak van de rechtbank Arnhem van 9 januari 2012 (ECLI:NL:RBARN:2012:BV3827).
Gewenste Oplossing:
Het probleem met het contactpunt van de oplader verhelpen en het (tijdens de reparatie of verzending) beschadigde scherm vervangen of een vervangend toestel leveren.

