Klacht: niet klantvriendelijk Kruidvat Ommen

mambauwer op 21 december 2015 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 21 december 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vanmorgen ging ik met mijn zoontje van 4 jaar naar Kruidvat Ommen. Hoewel hij vlak voordat we weggingen nog naar het toilet is geweest, moest hij toen we bij de Kruidvat waren heel nodig plassen. Dat heb ik aan een van de personeelsleden gevraagd, die vervolgens meeliep. Toen we echter vlakbij het toilet waren, was daar een andere medewerkster die zei dat klanten daar niet mogen komen en ook absoluut niet naar het toilet mogen. Mijn zoontje ging toen al flink heen en weer, omdat hij zo nodig moest. Het toilet kon hij al zien, maar ze hield voet bij stuk. De andere medewerkster wist dat niet en had ons ook niet mee mogen nemen daarheen. Ik heb medegedeeld dat ik daar nooit meer kom! Ik ben snel met mijn zoontje weggelopen naar de Jumbo, waar hij gelukkig nog van net op tijd kon plassen. Ik heb mijn mandje met goederen die ik wilde komen in de winkel achtergelaten. Shampoo e.d kon ik ook prima bij de Jumbo kopen en voor de rest ben ik naar de andere drogist, Dio Wernink, in Ommen gegaan.

Gewenste Oplossing:

Wanneer er excuses komen en het besef dat service soms voor strakke richtlijnen/regels gaan. Ik snap dat er bepaalde regels gelden voor een winkel, maar als je op zo'n moment daar zo mee omgaat, besef je niet wat termen als klantvriendelijkheid, service en klantenbinding inhouden. Ik ben dan ook zwaar teleurgesteld! Ik heb nota bene al flink gespaard op de klantenkaart, maar dat is wat mij betreft niets meer waard.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM